ŻANETA POIRIEUX

Polka i Francuzka, z wykształcenia i zamiłowania pianistka, psycholog biznesu, business executive coach, doradca zarządów, business career mentor, animatorka seminariów, konferansjerka, prekursorka nowych konceptów HR, które inspirują ludzi do rozwoju w życiu i w biznesie. Organizatorka I międzynarodowej konferencji „Firma z duszą” w 2016 roku.

W ciągu 25 lat wsłuchując się w tony i półtony ludzkich opowieści na sesjach indywidualnych, wsparła ponad 6000 osób w rozwoju ich karier, uczestniczyła w dynamicznym rozwoju międzynarodowych korporacji w Polsce, we Francji i na Ukrainie (Auchan, Simply, Norauto, Decathlon, Sodexo, Ceetrus i in.).

Jest autorką programów szkoleniowych dla top menedżerów, od kameralnych spotkań po gromadzące kilkaset osób warsztaty, łączących rozwój osobisty z zawodowym. Osoby, które z nią pracowały, podkreślają, że ma naturalny dar do odnajdywania i dynamizowania w ludziach talentów, przywracając im godność i szlachetność.

Członkini Rady Etyki Grupy Auchan. Twórczyni konceptu Human Integral, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, Bizneswoman Roku 2012, Założycielka Fundacji dla dzieci „Stań na nogi”.

Przedsiębiorczyni, mama i miłośniczka zwierząt. Od wielu lat angażuje się w ochronę i rewitalizację zabytków, aby ocalić je od zapomnienia.

„Mój dar to odkryć Twój dar”
Urodziłam się w niezamożnej warszawskiej rodzinie, ale dzieciństwo spędzałam na wsi, gdzie w rytmie pracy w polu, sianokosów oraz w kontakcie z przyrodą i zwierzętami kształtowała się moja więź z naturą, wrażliwość, szacunek do ludzi, do ziemi i do rytmu życia – pierwsze życiowe fundamenty.

Następnie, ukończyłam szkołę muzyczną – kolejny fundament mojego życia i zdecydowałam się wyjechać studiować medycynę w Paryżu. Od kiedy pamiętam chciałam leczyć ludzi, ale to jednak nie medycyna, lecz psychologia stała się moją życiową pasją. Zaczęłam szukać, uczyć się, szkolić, zgłębiać różnorodne metody terapii, nurty psychoterapii, techniki ewaluacyjne, pracy z ciałem, techniki duchowe, badania neuronauki, jeżdżąc po świecie i inspirując się od najlepszych. I tak zawodowo, od ponad 25 lat wspieram innych, „lecząc ich” z ran dzieciństwa – ich własnych ograniczeń.

Dostrzegam w ludziach istoty piękne, wrażliwe, utalentowane. Pozwalam im odnajdywać w sobie to, co je buduje, co przywraca im godność i moc sprawczą. To moje po-wołanie i energia do życia. Kilka miesięcy temu poczułam, że chcę robić coś więcej niż dotychczas, że pragnę wyjść poza świat korporacyjnych struktur, aby służyć innym ludziom swoim praktycznym doświadczeniem i wiedzą, którą wykorzystuję pracując dla biznesu. Zdecydowałam się napisać książkę „Human Integral – Odkryj swoje powołanie”, aby pomóc wszystkim, którzy są gotowi i zaangażowani w rozwój swojej świadomości. Wszystkim, którzy pragną szybciej i trwalej docierać do swojego prawdziwego i wrodzonego potencjału, swojego daru.

Pragnę inspirować Cię do zmiany perspektywy widzenia siebie i Twojej rzeczywistości, tak abyś mógł wyrażać swoje {nad}zwyczajne możliwości i stawał się tym, kim zawsze pragnąłeś być zanim o tym zapomniałeś, zanim odpuściłeś… Wierzę w {nad}zwyczajną moc zwyczajnych ludzi, takich jak Ty i ja. Zapraszam do wspólnej podróży…..

Odkryj swój dar