WYDARZENIA

{Nad}zwyczajne wydarzenia dla {nad}zwyczajnych} ludzi

Ponad 4tysiące ludzi wzięło udział w warsztatach, seminariach i konferencjach prowadzonych przez Żanetę Poirieux. Ekspert w zakresie rozwoju zawodowego i osobistego, prekursorka nowych trendów HR, jej życzliwość i umiejętność docierania do zróżnicowanego grona odbiorców pozwalają uczestnikom otworzyć się na nowy punkt widzenia, motywują do wiary w siebie, we własne talenty i potencjał. Wszystkie osoby, które z nią współpracowały podkreślają jej dar do trwałego mobilizowania w ludziach, tego co w nich najlepsze.
null
FIRMA Z DUSZĄ
null

HUMAN INTEGRAL

ŻANETA POIRIEUX
Polka i Francuzka, z wykształcenia i zamiłowania pianistka, psycholog biznesu, business executive coach, doradca zarządów, business career mentor, animatorka seminariów, konferansjerka, prekursorka nowych konceptów HR, które inspirują ludzi do rozwoju w życiu i w biznesie. Organizatorka I międzynarodowej konferencji „Firma z duszą” w 2016 roku.

W ciągu 25 lat wsłuchując się w tony i półtony ludzkich opowieści na sesjach indywidualnych, wsparła ponad 6000 osób w rozwoju ich karier, uczestniczyła w dynamicznym rozwoju międzynarodowych korporacji w Polsce, we Francji i na Ukrainie (Auchan, Simply, Norauto, Decathlon, Sodexo, Ceetrus i in.).

Jest autorką programów szkoleniowych dla top menedżerów, od kameralnych spotkań po gromadzące kilkaset osób warsztaty, łączących rozwój osobisty z zawodowym. Osoby, które z nią pracowały, podkreślają, że ma naturalny dar do odnajdywania i dynamizowania w ludziach talentów, przywracając im godność i szlachetność.

Członkini Rady Etyki Grupy Auchan. Twórczyni konceptu Human Integral, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, Bizneswoman Roku 2012, Założycielka Fundacji dla dzieci „Stań na nogi”.

Przedsiębiorczyni, mama i miłośniczka zwierząt. Od wielu lat angażuje się w ochronę i rewitalizację zabytków, aby ocalić je od zapomnienia.

REKOMENDACJE