Jestem Polką i Francuzką, z wykształcenia i zamiłowania pianistką, psychologiem, grafologiem.

 

Przez 25 lat miałam przyjemność wykonywać zawód, mentorki, executive coach w biznesie oraz doradcy zarządów, uczestnicząc w dynamicznym rozwoju międzynarodowych korporacji w Polsce i we Francji (Auchan, Simply, Norauto, Decathlon, Sodexo, Ceetrus i in.). Wsparłam ponad 6000 współpracowników w rozwoju kariery i awansach wewnętrznych. Byłam autorką programów szkoleniowych dla kadry Top menedżerów łączących rozwój zawodowy z osobistym.

jako psycholog biznesu pomagam ludziom odkrywać ich ścieżki zawodowe i osobiste

jako business coach pomagam ludziom

zamieniać "sidła na skrzydła"

osób, które podczas spotkań ewaluacyjnych

ze mną odkryło "co im w duszy gra"

Osoby, które ze mną pracowały podkreślają, że mam „naturalny dar do odnajdywania talentów w ludziach, wprowadzam duszę do biznesu oraz przywracam ludziom godność i szlachetność”.

 

Fascynuje mnie nieustanny rozwój / wzrost indywidualny i zbiorowy. Dlatego też inicjuję prekursorskie trendy w Polsce, inspiruję do innego paradygmatu myślenia.

 

Z tą intencją zorganizowałam I Międzynarodową konferencję Firma z duszą w 2016 roku dedykowaną Turkusowym Organizacjom oraz stworzyłam koncepcję Human Integral – Rozwój integralny Człowieka, napisałam książkę „Odkryj swoje powołanie”.

 

Prywatnie jestem mamą, babcią i miłośniczką zwierząt. Od wielu lat angażuję się w działania społeczne dla dzieci oraz w rewitalizację zabytków, aby ocalić je od zapomnienia

Urodziłam się w niezamożnej warszawskiej rodzinie, ale dzieciństwo spędzałam na wsi, gdzie w rytmie pracy w polu, sianokosów oraz w kontakcie z przyrodą i zwierzętami kształtowała się moja więź z naturą, wrażliwość, szacunek do ludzi, do ziemi i do rytmu życia – pierwsze życiowe fundamenty.

 

Następnie, ukończyłam szkołę muzyczną – kolejny fundament mojego życia i zdecydowałam się wyjechać studiować medycynę w Paryżu. Od kiedy pamiętam chciałam leczyć ludzi, ale to jednak nie medycyna, lecz psychologia stała się moją życiową pasją. Zaczęłam szukać, uczyć się, szkolić, zgłębiać różnorodne metody terapii, nurty psychoterapii, techniki ewaluacyjne, pracy z ciałem, techniki duchowe, badania neuronauki, jeżdżąc po świecie i inspirując się od najlepszych. I tak zawodowo, od ponad 25 lat wspieram innych, „lecząc ich” z ran dzieciństwa – ich własnych ograniczeń.

Dostrzegam w ludziach istoty piękne, wrażliwe, utalentowane. Pozwalam im odnajdywać w sobie to, co je buduje, co przywraca im godność i moc sprawczą. To moje po-wołanie i energia do życia. Kilka miesięcy temu poczułam, że chcę robić coś więcej niż dotychczas, że pragnę wyjść poza świat korporacyjnych struktur, aby służyć innym ludziom swoim praktycznym doświadczeniem i wiedzą, którą wykorzystuję pracując dla biznesu. Zdecydowałam się napisać książkę „Human Integral – Odkryj swoje powołanie”, aby pomóc wszystkim, którzy są gotowi i zaangażowani w rozwój swojej świadomości. Wszystkim, którzy pragną szybciej i trwalej docierać do swojego prawdziwego i wrodzonego potencjału, swojego daru.

Pragnę inspirować Cię do zmiany perspektywy widzenia siebie i Twojej rzeczywistości, tak abyś mógł wyrażać swoje {nad}zwyczajne możliwości i stawał się tym, kim zawsze pragnąłeś być zanim o tym zapomniałeś, zanim odpuściłeś… Wierzę w {nad}zwyczajną moc zwyczajnych ludzi, takich jak Ty i ja. Zapraszam do wspólnej podróży…..

Istnieje kilka sposobów, na które mogę Ci pomóc, bez względu na to, kim jesteś, co robisz, ile masz lat i gdzie obecnie jesteś na swojej życiowej i zawodowej ścieżce.

Jeżeli pomogłam wzrosnąć zawodowo i personalnie tak dużej ilości ludzi jestem w stanie pomóc również Tobie. Możesz otrzymać moją wiedzę, ekspertyzę, wsparcie bezpośrednie w tworzeniu nowej rzeczywistości, której pragniesz. Możesz modelować swoją percepcję, zmieniać świadomość, uczyć się, ale też zrozumieć, że jesteś, tak jak każdy, potencjałem samym w sobie zasługującym na ponad przeciętne szerokorozumiane sukcesy życiowe.

Dzięki tej książce odnajdziesz własną drogę życiową, lepiej poznasz i zrozumiesz siebie, uruchomisz uśpione w Tobie talenty oraz znajdziesz odpowiedzi na pytania, które zadajesz sobie od lat.

 

Zaczniesz żyć życiem szytym na miarę, odnajdziesz radość, energię, poczucie sensu i spełnienia. Odzyskasz swój P O W E R.

 

Możesz pobrać również zeszyt 130 pytań coachingowych „Zamień skrzydła na sidła”. To pytania, które zadaję swoim klientom/ludziom, aby odzyskali swoją wewnętrzną moc, osiągnęli spełnienie życiowe i zawodowe w zgodzie ze sobą, swoimi wartościami, potrzebami, zdolnościami.

Jak to się dzieje, że większość ludzi żyje życiem, którego nie lubi? Chodzi do pracy, bo musi, a nie dlatego, że realizuje w niej największy potencjał? Te pytania stawia Żaneta Poirieux, wybitny psycholog biznesu. Tymczasem – znów cytuję Żanetę – „doskonałość dostaliśmy w boskim darze”. Trzeba ją tylko umieć znaleźć pokonując przeszkody, które są w nas: brak wiary w siebie, nieznajomość swoich talentów, nierealizowanie choćby części ze swoich marzeń. Trudne? Pewnie, że trudne, ale dzięki Żanecie znacznie łatwiejsze – jej lektura pozwoli nie tylko mocniej uwierzyć w siebie, ale też uczynić z tej wiary użytek.

prof. Andrzej Blikle

Konsultacje on-line dedykuję zwyczajnym ludziom takim jak Ty i ja, niezależnie od tego jakie piastują funkcje zawodowo - społeczne.

Zwyczajnym ludziom, którzy mają wszelki potencjał w sobie do:

 

• stawania się {nad}zwyczajnymi 
• tworzenia {nad}zwyczajnego życia dla siebie i wokół siebie.

Towarzyszyłam tysiącom osób i wiem dzisiaj, że od życia Twoich marzeń dzieli Cię tylko jedno ograniczające przekonanie.

Dopóki nie zdasz sobie z tego sprawy, a zwłaszcza, jeśli ​​nie zdołasz go „rozbroić”, będziesz dalej zablokowany.

Dlatego stworzyłam ofertę otwartą dla osób prywatnych zdeterminowanych, aby wziąć szczęście, rozwój i szeroko rozumiany sukces w swoje ręce. Chcę udostępnić ją Tobie. 

A jeżeli Twoje obawy wydają Ci się nie do przekroczenia, pomogę Ci uruchomić Twoje własne dźwignie, które wzniosą Cię na wyżyny, dzięki temu, że:

Chcę, abyś miał dostęp do wiedzy i doświadczeń największych światowych praktyków rozwoju osobistego, których nie miałbyś szans spotkać osobiście, a z którymi osobiście spotkałam się na swojej drodze wzrostu.