„Nie jest iluzją myślenie o geniuszu w sobie, o szczęśliwym i spełnionym życiu, o odkrywaniu własnego po-wołania, własnego „po co” i „dla-czego”.

Iluzją jest myślenie odwrotne, płynące z nabytych i ograniczających nas i nasze możliwości programów. Znalezienie własnego po-wołania, własnego „kim jestem” leży u podstaw spełnionego życia i realizowania siebie.

Konsultacje on-line dedykuję zwyczajnym ludziom takim jak Ty i ja, niezależnie od tego jakie piastują funkcje zawodowo - społeczne. Zwyczajnym ludziom, którzy mają wszelki potencjał w sobie do

Odkrywanie w sobie esencji, którą nazywam geniuszem czy blaskiem, pozwala przechodzić każdemu z wersji zwyczajnego do wersji {nad}zwyczajnego człowieka.

To samo dotyczy firm, które dzięki pracującym w nich ludziom wkraczają – bądź nie – na próg {nad}zwyczajnych organizacji. Świat, społeczeństwo, biznes tworzą bowiem ludzie tacy jak my, a gdy staniemy się {nad}zwyczajną wersją nas samych, nasze działania i rezultaty wprowadzą to, co {nad}zwyczajne, do biznesów, społeczeństwa i świata. Głęboko wierzę w to, że proces ten jest możliwy.

Zapraszam do konsultacji
Wybieram indywidualną sesję
40 min

150 zł

REZERWUJĘ SESJĘ 40MIN
Wybieram indywidualną sesję
90 min

250 zł

REZERWUJĘ SESJĘ 90MIN

Współpraca ze mną – jak mówią moi Klienci, pozwoliła im zmienić perspektywę patrzenia na siebie i własne możliwości oraz  Odkryć swoje po-wołanie i żyć w szczęściu i obfitości.

Ila
Klientka

Ciepła, uważna, troszcząca się, wierząca w Ciebie nawet jeśli Ty sama w siebie nie wierzysz, taka, której autentycznie zależy na Twoim sukcesie i Twoim powodzeniu.

Lidia
Klientka

Powiedziałabym, że jeśli Osoba kręci się w kółko, „zjada własny ogon”, nie wie w którym kierunku się rozwinąć, czuje że mogłaby więcej, ale nie wie jak, to jest to najlepszy „adres.

Marta
Klientka

Współpraca z Żanetą dała mi nadzieję na przyszłość i zmianę. Pokazała inną drogę, niż utarte dotąd ścieżki…zapaliła we mnie iskrę walki. Poczułam się zrozumiana – i co najważniejsze pokazano mi konkretną ścieżkę, która jest w zgodzie ze mną.

Magda
Klientka

Pomogłaś mi w spowodowaniu, że zaczynam rozwijać skrzydła, inaczej patrzę na to co daję i osiągam, czuję się mniej winna żądając odpowiedniego wynagrodzenia, nauczyłam się nie pracować z każdym klientem tylko z tymi, którymi chcę a nie muszę.

Ania
Klientka

Pomogłaś mi odnaleźć „właściwą drogę”, dowartościować siebie i swoją pracę, zrozumieć, że jestem dobra w tym co robię.

Natalia
Klientka

Baaaardzo dziękuję za Twoje przewodnictwo i pomoc. Cieszę się że się spotkałyśmy.