Zapraszam do konsultacji

Iluzją jest myślenie odwrotne, płynące z nabytych i ograniczających nas i nasze możliwości programów. Znalezienie własnego po-wołania, własnego „kim jestem” leży u podstaw spełnionego życia i realizowania siebie.

Konsultacja 60 minutowa

Nie wiesz, jakie masz talenty, jak ich szukać i znaleźć.
Stoisz w miejscu, nie wiesz jaki zrobić pierwszy krok.


Znajdujesz się w trudnej sytuacji osobistej i potrzebujesz, aby ktoś życzliwy i bezstronny Cię wysłuchał. Być może naprowadził na właściwą dla Ciebie drogę, z której zboczyła(e)ś.
Być może cierpisz „w samotności” i nie wiesz, jak się wyzwolić z sideł, w których masz poczucie być.


Marzysz o tym, aby przywrócić sobie godność, którą utraciła(e)ś
Marzysz o tym, aby wreszcie wyrazić swoją prawdziwą naturę w całej okazałości i wielkości – bo przecież czujesz, że tak jest.
Ta konsultacja pomoże Ci uwolnić przepływ Twojej wolnej energii twórczej. Pozwoli zapalić w Tobie na nowo iskrę i uruchomi proces naprawczy na planie fizycznym, psychicznym i energetycznym.


Konsultacja trwa max. godzinę i odbywa się telefonicznie.

Konsultacja 90 minutowa

Stoisz u progu życiowych zmian. Chcesz przygotować się do tych zmian.

 

Czujesz, że nosisz w sobie pomysł, projekt ale brakuje Ci pewności, że to właśnie jest dobry dla Ciebie kierunek.

 

Obawiasz się pomyłki, nie wiesz jakie masz prawdziwe talenty, brakuje Ci motywacji, konsekwencji a przede wszystkim wiary w siebie.

 

Pozwól się poprowadzić i wraz ze mną wejść do strefy Twojego wewnętrznego geniuszu.

 

Poszukamy Twojej życiowej misji abyś poczuł(a) lekkość, radość, spełnienie. Abyś poczuł(a), że jesteś wreszcie na właściwym miejscu.

Konsultacja trwa max. 90 min. Odbywa się telefonicznie lub przez skype/zoom.

Konsultacja 120 minut

Sesja oczyszczająca Cię ze starych schematów myślowych, z ograniczeń mentalnych, które blokują Cię w realizowaniu siebie w najpiękniejszej odsłonie.

 

Sam(a) blokujesz swoją energię twórczą i swój potencjał kreatywności, mimo iż wiesz, że jest w głębi Ciebie.

 

Masz wrażenie, że wciąż systematycznie popadasz w podobny schemat nieudanych przedsięwzięć, niekorzystnych wyborów, niefortunnych spotkań i trudnych związków.

 

Coś toruje Ci drogę do spełnienia.

Podczas tej sesji zgłębimy ograniczające Cię programy, abyś mogła / mógł się z nich wydostać.

Otrzymasz konkretne wskazówki i zadania do wykonania na planie fizycznym i mentalnym, aby uwolnić stopniowo Twoją energetykę z niskich częstotliwości i przejść na wyższe wibracje.

 

Konsultacja trwa max. 2godziny. Odbywa się telefonicznie lub przez skype/zoom.

Współpraca ze mną – jak mówią moi Klienci, pozwoliła im zmienić perspektywę patrzenia na siebie i własne możliwości oraz  Odkryć swoje po-wołanie i żyć w szczęściu i obfitości.

Ila
Klientka

Ciepła, uważna, troszcząca się, wierząca w Ciebie nawet jeśli Ty sama w siebie nie wierzysz, taka, której autentycznie zależy na Twoim sukcesie i Twoim powodzeniu.

Lidia
Klientka

Powiedziałabym, że jeśli Osoba kręci się w kółko, „zjada własny ogon”, nie wie w którym kierunku się rozwinąć, czuje że mogłaby więcej, ale nie wie jak, to jest to najlepszy „adres.

Marta
Klientka

Współpraca z Żanetą dała mi nadzieję na przyszłość i zmianę. Pokazała inną drogę, niż utarte dotąd ścieżki…zapaliła we mnie iskrę walki. Poczułam się zrozumiana – i co najważniejsze pokazano mi konkretną ścieżkę, która jest w zgodzie ze mną.

Magda
Klientka

Pomogłaś mi w spowodowaniu, że zaczynam rozwijać skrzydła, inaczej patrzę na to co daję i osiągam, czuję się mniej winna żądając odpowiedniego wynagrodzenia, nauczyłam się nie pracować z każdym klientem tylko z tymi, którymi chcę a nie muszę.

Ania
Klientka

Pomogłaś mi odnaleźć „właściwą drogę”, dowartościować siebie i swoją pracę, zrozumieć, że jestem dobra w tym co robię.

Natalia
Klientka

Baaaardzo dziękuję za Twoje przewodnictwo i pomoc. Cieszę się że się spotkałyśmy.

„Nie jest iluzją myślenie o geniuszu w sobie, o szczęśliwym i spełnionym życiu, o odkrywaniu własnego po-wołania, własnego „po co” i „dla-czego”.

Konsultacje on-line dedykuję zwyczajnym ludziom takim jak Ty i ja, niezależnie od tego jakie piastują funkcje zawodowo - społeczne. Zwyczajnym ludziom, którzy mają wszelki potencjał w sobie do

Odkrywanie w sobie esencji, którą nazywam geniuszem czy blaskiem, pozwala przechodzić każdemu z wersji zwyczajnego do wersji {nad}zwyczajnego człowieka.

To samo dotyczy firm, które dzięki pracującym w nich ludziom wkraczają – bądź nie – na próg {nad}zwyczajnych organizacji. Świat, społeczeństwo, biznes tworzą bowiem ludzie tacy jak my, a gdy staniemy się {nad}zwyczajną wersją nas samych, nasze działania i rezultaty wprowadzą to, co {nad}zwyczajne, do biznesów, społeczeństwa i świata. Głęboko wierzę w to, że proces ten jest możliwy.